Nobelistet ne shqip te vitit 2021

Kazuo Ishiguro, Herta Muller A-007526

New product

Përshkrim i shkurtër

 

Në këtë set janë përfshirë dy libra që kanë ardhur së fundi në shqip nga fitues të Çmimit Nobel në Letërsi: Kazuo Ishiguro dhe Herta Muller.

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2021

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1