Koni meson te kerceje

BAO0052

New product

Përshkrim i shkurtër

Koni shkon në një kurs baleti. Sa qejf është të kërcesh bashkë me fëmijët e tjerë, të hidhesh si mace dhe të lëvizësh nën ritmin e muzikës! Koni dhe grupi i baletit kërcen në një shfaqje të vërtetë para spektatorëve...

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354527

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Mësoni dhe ju baletin me Konin. Mësuesja do ju mësojë si të bëni lëvizjet e duhura, të përkuleni si një balerinë e vërtetë. Mbahuni tek shkopi me Konin dhe gjithë fëmijët e tjerë dhe lëvizni njësoj si mësuesja. Ilustrimet në libër do ju ndihmojnë të lëvizni dhe të shihni si lëviz Koni me fëmijët e tjerë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages24
ISBN9789292354527
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç