Cmim i reduktuar! Koni fiton medaljen e notit Shiko më të madhe

Koni fiton medaljen e notit

BAO0050

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni mëson të notojë. Nuk është aq e thjeshtë të lëvizësh këmbët dhe krahët për të qëndruar mbi ujë. Por, ama, Koni ia del mbanë dhe fiton edhe medaljen Kali i detit. Një libër për të gjithë fansat e Konit dhe adhuruesit e notit.

Më shumë detaje

489 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354497

280 Lekë

-20%

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mësoni dhe ju notin me Konin. Nëpërmjet ilustrimeve shihni sesi fëmijët hidhen në ujë, kush ka frikë dhe si i mëson instruktori. Por pishina nuk është aq e thellë dhe Koni do ta mësojë notin shumë shpejt.

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789292354497
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç