Roja i dritës View larger

Roja i drites

Flutura Açka SB0090

New product

896 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN9789928221247

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Planeti ngjyrëuji

Tani kemi zbritur në perandorinë e pranimit,

ku portat janë të ngushta,

dhe ne, shndërruar në frymë, hyjmë,

të prekim kudo,

në shpirtin tënd,

ku pafundësia,

për herë të parë na është kufizuar,

nga eternía e mungesës,

që po ndërtohet,

ngadalë,

pa trajtë,

si amebë makabre,

në shpirtrat tanë,

që të duan,

që të deshën,

e do të t’duan pafund,

dhe do të ndalin këtyre brigjeve,

këtij planeti ngjyrëuji,

të flasin sy më sy,

me ty.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages104
ISBN9789928221247
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1