Muret e muzgut – Shpresa vdes e fundit – Anzave te Sharrit Shiko më të madhe

Muret e muzgut – Shpresa vdes e fundit – Anzave te Sharrit

Lazër Radi A-000168

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vepra Poetike e lazer Radit - eshte nje permbledhje e poezive dhe poemave te shkruara prej tij gjate gjithe jetes.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe382
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë