Stilton 41 - Misteri i Elfeve View larger

Stilton 41 - Misteri i Elfeve

Jeronim Stilton A-007816

New product

Përshkrim i shkurtër

"Në përfundim të një dite të gjatë pune në Jehonën e Brejtësit, më zuri gjumi në tryezën time të shkrimit dhe... befas u gjenda në një fabrikë lodrash në Polin e Veriut! Për tërë mocarelat e botës, më priste një surprizë për t'u pirë në kupë!"

987 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928310934
Viti i botimit2022

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages126
ISBN9789928310934
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1