I ri Piratet e vegjel dhe thesari gazmor Shiko më të madhe

Piratet e vegjel dhe thesari gazmor

Stefania Mei, Sara Vagini A-007504

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

48 Lojëra dhe aktivitete që mbështesin zhvillimin e fëmijës suaj. Loërat që bëjnë fëmijët në këtë botim lehtësojnë zhvillimin e aftësive të nevojshme në moshën parashkollore. Aktivitetet janë të renditura nga më e thjeshta te më e vështira. Botimi përmban mjete didaktike për të punnuar.

475 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084880

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe50
ISBN9789928084880
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 4 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEmiralda Yzeiri