Pavarësia, Udhëtimi i paharruar i Ismail Qemali View larger

Pavaresia, Udhetimi i paharruar i Ismail Qemali

Ilir Ikonomi UE0168

New product

Përshkrim i shkurtër

“Pavarësia – Udhëtimi i paharruar i Ismail Qemalit” është një përpjekje e re për të hedhur dritë mbi ngjarjet e Shqipërisë dhe Ballkanit në fillim të shekullit XX, kur Lufta e Dytë Botërore ishte në prag dhe popujt e vegjël përpiqeshin me të gjitha fuqitë të shpëtonin nga hija e rëndë e shkatërrimit të Perandorisë Osmane.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789995639761
Viti i botimit2012

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages316
ISBN9789995639761
Shtëpia botueseUET Press & MAPO Editions
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri