Reduced price! Si te mposhtesh shqetesimet dhe stresin View larger

Si te mposhtesh shqetesimet dhe stresin

Dale Carnegie A-002762

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte nje nga librat e pare me te suksesshem te dale Carnegie. Nese do te marresh mesimet brilante te ketij mjeshtri, ky eshte guri themelor prej nga ku mund te shkosh shume larg, ne rrugen ne te cilen ndoqen edhe nxenesit e tij te shquar si Napoleon Hill, Warren Buffett, etj…

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951721738
Viti i botimit2019

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Ky është libri i parë nga ‘Seria e suksesit’ nga Dale Carnegie me bashkëpunëtorë:

1. SI TË MPOSHTËSH SHQETËSIMET DHE STRESIN

2. SI TË BËHESH UDHËHEQËS I ZOTI

3. ARTI I ORATORISË

4. SI TË FITOSH MIQ DHE PUSHTET DHE SI TË KESH MARRËDHËNIE TË SUKSESSHME

5. ZGJIDHJA E MOSMARRËVESHJEVE

Një nga njerëzit më të pasur në botë, Warren Buffett, i admironte kaq shumë mendësinë dhe mësimet e Dale Carnegie-t, saqë me të drejtë shprehej: “Në zyrën time nuk do ta shihni të varur diplomën nga Universiteti i Nebraska-s. Nuk do ta shihni të varur as diplomën nga Universiteti i Columbia-s. Në zyrën time do ta shihni të varur certifikatën e diplomimit ‘Dale Carnegie’ të cilën e mbaj me shumë krenari.”

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages180
ISBN9789951721738
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvi Sidheri
I ri1