Miracle Morning View larger

Miracle Morning

Hal Elrod A-006142

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër ju sjell sekretin jo aq të dukshëm por të garantuar që të ndryshon jetën: Ai që shihet gjerësisht si “një nga librat më të spikatur të shkruar ndonjëherë që të ndryshon jetën”, mund të jetë qasja më e thjeshtë për të arritur gjithçka që ke dëshiruar ndonjëherë, madje, më shpejt nga sa ke menduar se është e mundur.

More details

20 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004567

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Po sikur të zgjohesh nesër dhe çdo fushë e jetës tënde të fillojë të shndërrohet? Çfarë do të ndryshoje? Metoda “Miracle Morning” tashmë po shndërron jetën e dhjetëra mijëra njerëzve anembanë botës, duke u treguar si të zgjohen çdo ditë me më tepër energji, motivim dhe fokus, për ta ngritur jetën në një nivel të ri. Ka qenë këtu, para syve tanë, gjatë gjithë kohës, por ky libër e solli më në fund në jetë.

A je gati?

Kapitulli tjetër i jetës tënde, jeta më e jashtëzakonshme që ke përfytyruar ndonjëherë, tashmë po nis.

REVIEW

“Miracle Morning është E VETMJA gjë që mund të sjellë ndryshime të menjëhershme dhe të thella në jetën tënde, në çdo fushë të jetës. Nëse dëshiron ta përmirësosh jetën qysh TANI, të rekomandoj të fillosh MENJËHERË leximin e këtij libri.”

— Rudy Ruettiger, futbollist i famshëm që shërbeu si frymëzim për filmin “Rudi” të Hollivudit

“Nëse je gati ta hedhësh pas krahëve mediokritetin dhe të maksimizosh potencialin, lexo këtë libër, nuk ka më thjeshtë se kaq. Miracle Morning të jep çelësin për të çliruar fuqinë dhe për të zgjuar aftësitë që i bëjnë të jashtëzakonshëm edhe njerëzit e zakonshëm.”

— Gail Lynne Goodëin, themeluese e InspireMeToday.com

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages326
ISBN9789928004567
Shtëpia botueseMiracle Morning
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia
I ri1