Alergjite qe shkaktohen nga ushqimet dhe mjedisi View larger
Pjesë nga libri

Alergjite qe shkaktohen nga ushqimet dhe mjedisi

Anne Calatin UP0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të gjeni një bagazh informacionesh të detajuara dhe sugjerime konkrete e të zbatueshme lehtë, që na ndihmojnë ti trajtojmë në mënyrë të pavarur problemet e mbindjeshmërisë në botën që na rrethon

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 66 8
Viti i botimit2006

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages320
ISBN978 99943 37 66 8
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16
PërkthyesiArsen dhe Aida Musai