Alergjite qe shkaktohen nga ushqimet dhe mjedisi Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Alergjite qe shkaktohen nga ushqimet dhe mjedisi

Anne Calatin UP0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të gjeni një bagazh informacionesh të detajuara dhe sugjerime konkrete e të zbatueshme lehtë, që na ndihmojnë ti trajtojmë në mënyrë të pavarur problemet e mbindjeshmërisë në botën që na rrethon

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 66 8

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe320
ISBN978 99943 37 66 8
Titulli origjinalBotimet MAX
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat23x16
PërkthyesiArsen dhe Aida Musai