Stilton 40 – ta tregoj une karatene View larger

Stilton 40 – ta tregoj une karatene

Jeronim Stilton A-007518

New product

Përshkrim i shkurtër

“Një mëngjes. Hiena erdhi në shtëpinë time dhe më mori me vete në Portomiush. Deri këtu gjithçka duket në rregull. Por, do të thoni ju. ku qëndron aventura? Problemi është se më detyroi të merrja pjesë në Kampion Botëror të Kase... Ciut!"

970 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928310736
Viti i botimit2021

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages125
ISBN9789928310736
Shtëpia botueseTe lo do io il carate!
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1