Gjaku i shenjte, Graali i shenjte Shiko më të madhe

Gjaku i shenjte, Graali i shenjte

Michael Baigent BD0306

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sekreti më tronditës i dy mijëvjeçarëve të fundit Botimi i parë i Gjaku i Shenjtë dhe Graali i Shenjtë në vitin 1982, pra 35 vjet më parë, ndezi një stuhi mbarëbotërore kontradiktash, jehonash të cilat ende po kumbojnë në mbarë botën perëndimore.

Më shumë detaje

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994300167

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një murg francez zbulon një objekt në fshatin e tij malor në Pireneje e cila i mundëson të grumbullojë një pasuri prej miliona lekësh. Histori duket se nis me thesarin e groposur e cila më pas shndërrohet në një histori të paprecedentë investiguese- një Gral modern në kërkim, që të çon në pergamenatë të kriptuara, shoqëri sekrete, kalorës templarë të shekullit të 12-të e të 13-të dhe një dinasti mbretërish francez e të rrëzuar mbi 13,000 vjet më parë. Përfundimet e librit dhe materialet e reja në këtë botim të rishikuar të vënë në mendime dhe shumë prej tyre janë tronditëse, madje të rrezikshme. Pavarësisht nga pikëpamjet tuaja, ky është një libër që nuk do ta lëshoni dot nga dora. Ky është libri që çoi në gjyq të famshmin "Kodi i Da Vinçit". Autorët e akuzuan D. Brown-in për plagjiaturë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe432
ISBN9789994300167
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë