Stili dhe imazhi personal. Sjellja, paraqitja, veshja Shiko më të madhe

Stili dhe imazhi personal. Sjellja, paraqitja, veshja

Cristina Parodi BDI0181

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Sjellja e mirë nuk del kurrë nga moda. Por kohët kanë ndryshuar, kanë ndryshuar edhe zakonet, madje edhe mjetet e komunikimit. Ky është i katërti i Serisë me këta libra të vegjël, por të rëndësishëm, që i kushtohen sjelljes së mirë, të ripara nga një këndvështrim modern, aktual, i përditësuar.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9992759887

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

19 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Cila është gardëroba e domosdoshme për një zonjë apo zotëri? Si duhet reaguar ndaj vëmendjes së mërzitshme të një papagalli? Më mirë të ndjekësh modën, apo të kërkosh një stil personal? Si mund të zotërohet ekrani i televizionit? Nga syzet e diellit te çanta, nga rastet e rëndësishme te koha e lirë, nga velina te prezantuesja. Shumë këshilla të vlefshme për të krijuar një stil dhe imazh personal në një botë të dominuar nga dukja e jashtme.

Të dhëna

Faqe118
ISBN9992759887
RedaktoriAna Sheldia
Viti i Botimit2006
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani