Ilirët, historia, jeta, kultura dhe simbolet e tyre View larger

Iliret, historia, jeta, kultura dhe simbolet e tyre

Aleksandër Stipçeviq TO0198

New product

Përshkrim i shkurtër

Një epokë dhe traditë e paraardhësve të drejtpërdrejtë të shqiptarëve që vjen në një këndvështrim origjinal nga historiani kroat Aleksandër Stipçeviq përmes një pune të gjatë kërkimore shkencore dhe me një analizë briliante, duke u kthyer në një libër referues jo vetëm për shkencën shqiptare, por edhe për atë perëndimore

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9992716096
Viti i botimit2006

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages516
ISBN9992716096
Shtëpia botueseTOENA
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveDytë
PërkthyesiPërgatiti Muzafer Korkuti