Ilirët, historia, jeta, kultura dhe simbolet e tyre Shiko më të madhe

Iliret, historia, jeta, kultura dhe simbolet e tyre

Aleksandër Stipçeviq TO0198

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një epokë dhe traditë e paraardhësve të drejtpërdrejtë të shqiptarëve që vjen në një këndvështrim origjinal nga historiani kroat Aleksandër Stipçeviq përmes një pune të gjatë kërkimore shkencore dhe me një analizë briliante, duke u kthyer në një libër referues jo vetëm për shkencën shqiptare, por edhe për atë perëndimore

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789992716096

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe516
ISBN9789992716096
Titulli origjinalTOENA
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveDytë
PërkthyesiPërgatiti Muzafer Korkuti