Kompendium filozofik View larger

Kompendium filozofik

Sadedin Limani FNK0232

New product

Përshkrim i shkurtër

Një botim i plotë për periudhën e antikitetit deri në fillim të kristianizmit, - ku përmes burimeve të shumta, bibliografisë së pasur dhe analizës së thellë të ngjarjeve, situatave dhe personaliteteve të asaj epoke sjell një botim me vlera njohës për atë kohë

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928251152

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages445
ISBN9789928251152
RedaktoriËngjëllushe Karaj
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryBallkani
I ri1