Ditarët e Peshkopes 11 Rrefenja per te ashtuquajturat Shoqe View larger

Ditarët e Peshkopes 11 Rrefenja per te ashtuquajturat Shoqe

Rachel Renée Russell A-004862

New product

Përshkrim i shkurtër

Niki Maksuell, Mbretëresha e kësaj serie, është rikthyer më energjike se kurrë në këtë vëllim të njëmbëdhjetë të serisë më të vlerësuar prej New York Times!

More details

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN978992828659
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Niki po kalon një javë në North Hampton Hills si pjesë e programit të binjakëzimit të shkollave. Lajmi i mirë është që atje është super-ftohtë dhe shkollë pasanikësh. Lajmi i keq është se armiku i saj më i madh Mekenzi ka shkuar atje dy javë më parë!

Por, përballja me bletën mbretëreshë të kësaj shkolle , Tifanin e bën Nikin të bashkojë forcat me Mekenzin. A munden Niki dhe Mekenzi të kapërcejnë dallimet e tyre dhe të bëhen MAP... Miq Armiq Përgjithmonë?!

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages282
ISBN978992828659
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta
I ri1