I ri Ditarët e Peshkopes 11 Rrefenja per te ashtuquajturat Shoqe Shiko më të madhe

Ditarët e Peshkopes 11 Rrefenja per te ashtuquajturat Shoqe

Rachel Renée Russell A-004862

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Niki Maksuell, Mbretëresha e kësaj serie, është rikthyer më energjike se kurrë në këtë vëllim të njëmbëdhjetë të serisë më të vlerësuar prej New York Times!

Më shumë detaje

485 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN978992828659

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Niki po kalon një javë në North Hampton Hills si pjesë e programit të binjakëzimit të shkollave. Lajmi i mirë është që atje është super-ftohtë dhe shkollë pasanikësh. Lajmi i keq është se armiku i saj më i madh Mekenzi ka shkuar atje dy javë më parë!

Por, përballja me bletën mbretëreshë të kësaj shkolle , Tifanin e bën Nikin të bashkojë forcat me Mekenzin. A munden Niki dhe Mekenzi të kapërcejnë dallimet e tyre dhe të bëhen MAP... Miq Armiq Përgjithmonë?!

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe282
ISBN978992828659
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta