Cmim i reduktuar! Katër miushë në xhunglën e zezë – Stilton 6 Shiko më të madhe

Kater miushe ne xhunglen e zeze – Stilton 6

Jeronim Stilton PE0192

Libër i ri

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162397

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Numri 6. Katër miushë në xhunglën e zezë

Keni frikë nga terri? Nga merimangat? Dhe nga maçokët? Vuani nga marramendja?

Miku juaj, Jeronim Stilton, vuante shumë nga këto e frikëra të tjera, por u shërua.

Në këtë numër do qeshni me lot duke lexuar sprovat e çuditshme e të pabesueshme të Jeronimit në Xhunglën e Zezë.

                                                                         

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe128
ISBN9789928162397
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat19 x 14
PërkthyesiAgim Doksani