Misteri i thesarit të zhdukur – Stilton 4 Shiko më të madhe

Misteri i thesarit te zhdukur – Stilton 4

Jeronim Stilton PE0191

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Miushi Stilton me personazhet e tij vijne ne serine e katert me aventura te reja ne mjedise tropikale; nje liber plot humor, situata brilante dhe qe i zbavisin lexuesit e vegjel...

Më shumë detaje

483 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162373

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Në këtë numër Jeronimi do të përballet me një anije të mbytur, një thesar dhe një ishull!

Një aventurë e paparë në detet tropikale!

Gjithçka fillon nga një letër e parfumosur me livando e hallës së Jeronimit, Lipës…

                                              

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe154
ISBN9789928162373
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani