I ri Tempulli i Rubinit të zjarrit - Stilton 29 Shiko më të madhe

Tempulli i Rubinit te zjarrit - Stilton 29

Jeronim Stilton PE0185

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“U nisa në kërkim të Rubinit të Zjarrit me nëndetësen e verdhë të profesor Voltit. Sa shumë rreziqe kishte në pyllin misterioz të Amazonës! Milingona gjigante, merimanga leshtore, piranja të uritura dhe bimë mishngrënëse... I ndihmuar nga pasardhësit e Inkansve, do të arrij t’i tregoj vendin një bande brejtësish të paskrupullt që shkatërron pyllin e çmuar!”

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248435

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                         

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe164
ISBN9789928248435
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani