I ri Ishulli i thesarit fantazmë - Stilton 28 Shiko më të madhe

Ishulli i thesarit fantazme - Stilton 28

Jeronim Stilton PE0184

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Ah, ç’pushime të tmerrshme në Detet e Jugut! Në fillim, një udhëtim me gjak të ngrirë në avion, pastaj mbytja e anijes dhe dalja në një ishull të shkretë, ku natën dëgjoheshin zhurma të çuditshme. Ndoshta është fantazma e Piratit Putërargjendi, në bordin e galerës së tij misterioze...”

Më shumë detaje

483 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                        

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe140
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani