I ri Cmim i reduktuar! Një miush fisnik i vërtetë nuk hedh... vickla! Shiko më të madhe

Nje miush fisnik i vertete nuk hedh... vickla! - Stilton 26

Jeronim Stilton PE0165

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ç’figurë të shëmtuar prej miu gjirizi të fëlliqur bëri im kushëri Çarku në festën e konteshës Snobikiatis!

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248084

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Kroi hundët me putra, kroi veshët me gishtin e vogël... dhe të gjithë u tallën me të! Por nuk është e vështirë të bëhesh një miush fisnik: mjafton t’i hedhësh një sy udhëzuesit fort zbavitës të Sjelljes Sqimatare!

                                           

Të dhëna

ISBN9789928248084
Titulli origjinalPegi
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri