I ri Njoha Hirnushe Terribraksin - Stilton 25 Shiko më të madhe

Hallouini... obobo, c'frike macoku! - Stilton 25

Jeronim Stilton PE0160

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Njoha Hirnushe Terribraksin”, një miushe joshëse që banon në një varrezë dhe që sorollatet me një makinë varrimi...dhe u detyrova të merrja pjesë në një festë Hallouini me një menu... rrënqethese!

Në libër do të gjesh edhe tërë të fshehtat për të organizuar një festë Hallouini!

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248022

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                          

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe124
ISBN9789928248022
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14x21
PërkthyesiAgim Doksani