Nje mije diej vezullues

Khaled Hosseini BOM0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër kulminacion letrar i Khaled Hosseini-t, i cili e tejkalon "Gjuetari i balonave". Ka edhe më shumë për të mësuar nga ky roman...

More details

504 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789994341276
Viti i botimit2008

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Komente mbi librin

"Spektakolar... Rrëfimi i Hosseinit e bën zemrën tonë të hovë dhe na krijon emocione të fuqishme."

USA Today

"Shumë nga ne mësuan dhe shijuan mjaft nga "Gjuetari i balonave". Ka edhe më shumë për të mësuar e shijuar nga "Një mijë diej vezullues". I fuqishëm, i shkëlqyer, tronditës."

The Washington Post Book World

                                                  

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages420
ISBN9789994341276
Shtëpia botueseOMSCA-1
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveBotim i shtatë
PërkthyesiLedia Agolli