Aventurat e Tom Sojerit Shiko më të madhe

Aventurat e Tom Sojerit

Mark Twain RED0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për Tom Sojerin kishte gjëra vërtetë më të rëndësishme se sa shkolla!

Më shumë detaje

82 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Redona
ISBN97899927804444

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Të shkoje për peshkim përshembull, të rriteshe me të ardhurit e rinj në qytezë, ose më e rëndësishme akoma të gjeje miq të mëdhenj si Hakelberi që bënte një jetë boheme dhe kishte pamjen e një vagabondi. Dhe të gjitha këto përbënin një përvojë llahtarisht të fuqishme që të çonin në dyert e krimit, të vrasjeve, të thesareve… E aty fillonte rruga e drejtë e jetës.

Të dhëna

Faqe105
ISBN97899927804444
Titulli origjinalRedona
Viti i Botimit2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiDorina Kote