Reduced price! Dyqani i vogel i maktheve - pudra e tmerrshme e gudulisjeve View larger

Dyqani i vogel i maktheve - pudra e tmerrshme e gudulisjeve

Magdalena Hai A-007654

New product

Përshkrim i shkurtër

Kur Nina, vajza nëntëvjeçare, hyn në "Dyqanin e vogël të maktheve", me endrrën dhe shpresën për të gjetur një vend pune, përballet me një pamje të çuditshme: pronari, zoti Kuk, po përpelitet në dysheme, duke mbajtur barkun me dorë nga të qeshurat. Menjëherë i vjen në ndihmë fantazma e quajtur Padi dhe së bashku fillojnë të kërkojnë pudrën jogudulisëse për të ndalur të qeshurat e zotit Kuk. Por gjërat vështiresohen kur në dyqan ia beh Mek Guja, oktapodi i përkedhelur i zotit Kuk, i cili futet në telashe sa hap e mbyll sytë.

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928464279
Viti i botimit2021

375 Lekë

-25%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages60
ISBN9789928464279
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Përmasat150 x 210 x 5 mm
PërkthyesiXhorxhina Jani
I ri1