Dyqani i vogel i maktheve dhe dhembet e humbur View larger

Dyqani i vogel i maktheve dhe dhembet e humbur

Magdalena Hai A-007652

New product

Përshkrim i shkurtër

Pasi perfundoi ditën e parë të punës, Nina shkoi të blinte një akullore në "Dyqanin e vogël të maktheve". Por aty ndeshi një vampir - pa dhembë! Nina vendos ta ndihmojë vampirin Lukas që t'i gjejë dhëmbët në dyqanin e zotit Kuk. Por, kushedi për ç'arsye, asnjë nga dhëmbët e vampirit nuk duket gjëkundi. Mos vallë dikush i ka fshehur me qëllim?! "Misteri i dhëmbëve të humbur" është libri i dytë i serisë "Dyqani i vogël i maktheve".

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361011
Viti i botimit2021

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages60
ISBN9789928361011
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13
Përmasat150 x 210 x 7 mm
PërkthyesiXhorxhina Jani
I ri1