Reduced price! Dyqani i vogel i maktheve dhe Stiki, burri i tmerrshem i debores View larger

Dyqani i vogel i maktheve dhe Stiki, burri i tmerrshem i debores

Magdalena Hai A-007653

New product

Përshkrim i shkurtër

"Dyqanin e vogël të maktheve" po e mbulonte dëbora. Nina dhe Padi po përpiqeshin të gjenin shkakun e stuhisë, por nuk ishte aq e thjeshtë. Burri i borës, një plak i mirë, por tmerrësisht i ngathët, i ndoqi këmba-kembës dhe përdori çdo marifet të mundshëm që ta ndalte dëborën, e cila binte pa reshtur. Madje edhe brenda në dyqan... "Stiki, burri i tmerrshëm i dëborës" është libri i tretë i serisë "Dyqani i vogël i maktheve".

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361028
Viti i botimit2021

375 Lekë

-25%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages60
ISBN9789928361028
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjec
StatusiI ri
Përmasat148 x 210 x 5 mm
PërkthyesiXhorxhina Jani
I ri1
VendodhjeTirane