Categories

Specials

List of products by supplier: Jetart

Showing 1 - 11 of 11 items
 • Quick view
  2 610 Lekë 2 900 Lekë -10% In Stock

  Çdo ushqim që fusim në stomak sjell një ndryshim në organizimin tonë. Aq më tepër ku flitet për glukozën, apo elemente të tjera. Këto dy libra do t’ju vetëdijësojnë për një gjë të tillë dhe do t’ju ndikojmë për të kuptuar sesi mund ti përdorim ushqimet për të pasur një jetë të shëndetshme dhe të gjatë. Padyshim, këto janë dy librat më të mirë për...

  2 610 Lekë
  2 900 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Nga Stefanie Stahl, autorja nr. 1 në Gjermani erdhi libri që e kishim pritur me padurim pasi konsiderohet çelësi për zgjidhjen e (thuajse) të gjitha problemeve. Nëpërmjet ushtrimeve praktike do ta njohim Fëmijën e Brendshëm jo vetëm si “Fëmija i Errësirës” por edhe si “Fëmija i Dritës”. Ushtrimet do të na ndihmojnë të hedhim pas krahëve eksperiencat e...

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  900 Lekë 1 000 Lekë -10% In Stock

  Ky libër na ofron rrugën tërheqëse drejt pasurisë: Paranë e përdor mirë vetëm ai që ka mësuar që herët. Nëse doni të pasuroni edukimin tuaj financiar, ky libër është bazë e shëndetshme dhe profesionale. Madje, është i rekomandueshëm edhe për shkollat

  900 Lekë
  1 000 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  Libri “Jetëgjatësia”, i shkuar nga profesori i gjenetikës në Shkollën Mjekësore të Harvardit do ta ndryshojë përgjithmonë mendësinë tonë mbi procesin e plakjes, dhe se çfarë mund të bëjmë për ta shmangur atë.

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  Gjithçka tek e cila keni besuar për rënien në peshë është e gabuar. Shtimi në peshë dhe obeziteti tek të gjithë ne kontrollohen nga hormonet dhe vetëm duke kuptuar efektet e insulinës dhe rezistencën ndaj insulinës mund të arrijmë humbjen e qëndrueshme në peshë. Pse insulina është çelësi për të kontrolluar peshën e trupit

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Të vërteta befasuese mbi përmbushjen, dashurinë dhe suksesin

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  2 500 Lekë In Stock

  Ky libër magjepsës është piperosur me zhargone historike informuese dhe të çuditshme, si dhe është ilustruar me imazhe të habitshme e therese nga burime të përpikta nga e kaluara.

  2 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 400 Lekë In Stock

  Libri “Revolucioni i glukozës” do të ndryshojë mënyrën tuaj të të menduarit mbi shëndetin, madje do t’ju ndryshojë jetën: “Kafsha priret të hajë me stomakun e vet, ndërsa njeriu me trurin e tij”, shkroi filozofi Alan Watts. Nëse trupat tanë do të mund të na flisnin, do të kishim një tjetër histori.

  1 400 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Udhëzuesi më i Lartë Shpirtëror për Meshkujt: Cili është qëllimi juaj në jetë? Çfarë dëshirojnë femrat në të vërtetë? Çfarë do të thotë të jesh një dashnor të mirë? Nëse jeni një mashkull Nëse ju që po i lexoni këto fjalë jeni një mashkull, jam i bindur se ia keni bërë vetes këto pyetje - por ndoshta nuk keni pasur shumë fat në zbulimin e përgjigjeve të...

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 300 Lekë In Stock

  JETART sjell në shqip librin e dytë bestseller të psikologes spanjolle Marian Rojas Estapé. Te libri “Si të arrish gjëra të mira” do të kuptosh rëndësinë që ka të mësuarit për të përqendruar vëmendjen. Do të gjesh këshilla se si të luftosh frikërat, ankthet dhe si të kanalizosh emocionet negative që të bllokojnë fizikisht dhe mendërisht.

  1 300 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  Në këtë libër, doktoresha Marian Rojas Estapé na shoqëron drejt bashkëngjitjes, drejt fëmijërisë dhe dashurisë, nga një këndvështrim shkencor, psikologjik dhe njerëzor, si dhe na flet për një hormon themelor: oksitocinën. Një libër që të nxit të gjesh personat vitaminë, ata që nxjerrin më të mirën nga ty, që të frymëzojnë, të mbështetin dhe, në këtë...

  1 500 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 11 of 11 items