Cmim i reduktuar! Shtepia e gudulisur Shiko më të madhe

Shtepia e gudulisur

Rudina Çupi A-007444

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori që i kushtohet fëmijëve ndryshe, botës së tyre të vecantë, vetëbesimit dhe fantazisë.

Më shumë detaje

25 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pupëz
ISBN9789928341037

320 Lekë

-20%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo është historia e një vizatimi të një djali që i mëshonte shumë lapsit dhe viza i dilte e dridhur. Shtëpiza me emrin Fërfëllizë, e cila dukej si e gudulisur, jeton bashkë me të gjitha vizatimet  në fshatin e shtëpive të vizatuara me emrin Pikëvizë.

Aq shumë mërzitet ajo nga përbuzjet e shtëpive të tjera, sa niset drejt Polit të Veriut, që të ngrijë e të ndihet e fortë si të gjitha shtëpitë.

Dhe, siç e di, çdo pengesë është një aventurë... që na jep një mësim që nuk e harrojmë kurrë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe40
ISBN9789928341037
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë