I ri Ne shpellen e Kreshnikeve Shiko më të madhe

Ne shpellen e Kreshnikeve

Luljeta Dano A-009000

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Gojëdhëna e fundit e Eposit të Veriut: NË SHPELLËN E KRESHNIKËVE, ritreguar nga shkrimtarja Luljeta Dano dhe me ilustrimet e mrekullueshme nga piktorja Anila Zajmi Katanolli. Kjo gojëdhanë, si gjithë të tjerat, vlen për fëmijë të të gjithë moshave. Libri është pjesë e serisë së leximeve magjike për fëmijë: NGRIVA - SHKRIVA.

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Tre Mariat
ISBN9789992760195

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë librushkë do të takoni kreshnikët e maleve, superheronjtë shqiptarë. Do mēsojmë si e fituan superfuqinë, çfarë janë duke bërë tani dhe kur do të kthehen sërish mes nesh.

Libri është interaktiv për fëmijët e moshës 5 - 8 vjeç, të cilët dhjetë ilustrimet e librit i kanë edhe si vizatime për t'i ngjyrosur vetë ata me fantazi të lirë. Fletët që kanë një trashësi të mirë shkëputen mëpas lehtësisht nga libri dhe ruhen në albumin e vizatimeve të fëmijës tuaj.

Të dhëna

Faqe34
ISBN9789992760195
RedaktoriIlustrimet: Anila Zajmi Katanolli
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 5 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë