Tinguj magjike Shiko më të madhe

Tinguj magjike

Grup autorësh A-002835

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri është i dobishëm për secilin nxënës të klasës së parë dhe njëherit mund t’u shërbejë mësueseve si material për lëndën zgjedhore.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693196

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Tingujt magjikë është libër për ushtrimin e shkronjave për nxënësit e klasës së parë.

Poezi për secilën shkronjë, qarkimi i shkronjës, vendosja e shkronjës që mungon në hapësirat e zbrazëta, ndarja e fjalëve në rrokje e tinguj si dhe kthimi i fjalive të shkruara me shkronja shtypi në shkronja shkrimi janë elementet që e shoqërojnë secilin tingull të ri të mësuar. 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe64
ISBN9789951693196
Viti i Botimit2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë