Atlas i historisë (për shkolla) Shiko më të madhe

Atlas i historise (per shkolla)

Dr. Izber Hoti, Dr. Tomi Treska, Mr. Ilir Mehmeti BAO0504

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Atlasi përfshin historinë e përgjithshme dhe historinë kombëtare. Pjesa që i përket historisë së përgjithshme është e gërshetuar, ndërsa historia kombëtare është njësi më vete. Pjesa e historisë kombëtare është ndarë për shkak të natyrës së saj, si dhe për shkak të dëshirës që ajo të përfaqësohet sa më e plotë, por gjithherë duke marrë parasyh përfaqësimin adekuat të rëndësisë së këtyre dy llojëve të historisë.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108203

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe96
ISBN9789989108203
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë