Atlas themelor i astronomisë Shiko më të madhe

Atlas themelor i astronomise

BAO0506

Libër i ri

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108358

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Qëllimi i kësaj vepre është t'i japë lexuesit, nxënësit dhe atij që kohë opa kohe bën konsultime shkencore, një panoramë të tërësishme shkencore, dhe tërheqëse të hapësirës qiellore, me shumë ilustrime të sakta të shoqëruara me shënime të shkurtra për karekteristikat e trupave qiellorë, zbulimi dhe studimi i tyre, si dhe përvetësimi i gjithësisë nga ana e njeriut. Hyrja që lidhet me aspektet e përgjithshme të Universit dhe indeksi i detajuar i termeve e rrisin vlerën praktike e didaktike të këtij botimi të jashtëzakonshëm.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe96
ISBN9789989108358
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFlutura Sheshi