Atlas i biologjisë Shiko më të madhe

Atlas i biologjise

Grup autorësh BAO0503

Libër i ri

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108145

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Qëllimi i kësaj vepre është që t'i japë lexuesit, nxënësit dhe atij që kohë pas kohe bën konsultime shkencore, një panoramë të tërësishme për dukuritë e jashtëzakonshme jetësore, me një varg ilustrimesh, me saktësi dhe qartësi të madhe, të shoqëruara me shënime të shkurtëra për prejardhjen, funskionimin dhe zhvillimin e krijesave të gjalla që jetojnë në planetin tonë. Hyrja në aspektet e përgjithshme të lëndës së biologjisë dhe shkencave ndihmëse të saj, si dhe indeksi i detajuar i kuptimeve e rrisin vlerën didaktike dhe praktike të këtij edicioni të jashtëzakonshëm.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe96
ISBN9789989108145
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDr. Sheqibe Beadini, Dr. Nexhbedin Beadini