Fjalet e mia te para

Grup autorësh JB0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me 18 meloditë e mahnitshme, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 49 0

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ky libër, nëpërmjet zbavitjes u mundëson fëmijëve të mësojnë fjalët e para që prindërit mezi presin t’i dëgjojnë. Ilustrimet shoqëruese i ndihmojnë fëmijët të zhvillojnë aftësitë e të mësuarit sa më shpejt. Por, përveç ilustrimeve, kemi dhe tingujt shoqërues që tregojnë çfarë tingulli lëshojnë kafshët, zhurmën e detit që fëmijëve t’u duket sikur ndodhen aty, zhurmat e makinave, autobusave, avionëve. Mësimi i fjalëve të para do të jetë shumë argëtues.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe8
ISBN978 9928 177 49 0
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë