I ri Libri im i pare – Libri i eksperimenteve Shiko më të madhe

Libri im i pare – Libri i eksperimenteve

Grup autorësh A-003744

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete liber do te gjeni shume eksperimente per ti kryer vetem ose me shoket tuaj. Eksplorimi i botes qe na rrethon nuk ka qene kurre kaq i lehte, ndersa pergjigjet per aq shume pyetje, kurre nuk ka qene kaq shume zbavites!

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët56
ISBN9789928003614

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Provoni te luani me shkencen ccdo dite duke eprdorur sende te perditshme qe mund ti gjeni ne shtepi dhe cceshte me e rendesishmja ne siguri te plote. Eksperimentet jane pershkruar ne menyre te thjeshte dhe elementare, te shoqeruara me ilustrime te qarta e te hollesishme. Ky liber eshte i pershtatshem per shkencetaret e vegjel.

 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët56
ISBN9789928003614
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë