I ri Prek, ndiej, dëgjo - Ferma ime Shiko më të madhe

Prek, ndiej, dëgjo - Ferma ime

Grup autorësh A-001133

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër,procesi i argëtimitdhe i të mësuarit kryhet në katër aspekte: duke prekur, duke ndier, duke lexuar dhe duke dëgjuar. Prekni hundëzën e lopës, delen dhe këndesin, përkëdhelni shpinën e kalit dhe sqepin e fortë të patës... Kështu do të dallonime gishta ndjesinë që të japin ato në realitet dhe, në të njëjtën kohë, do të dëgjoni si bëjnë... një kënaqësi e trefishtë që ju njeh me kafshët gazmore, miqtë më të mirë të fëmijëve. Një libër i ilustruar bukur, ku do të gjeni lojën dhe të nxënit.

43 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët12
ISBN9789928240392

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët12
ISBN9789928240392
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë