Cmim i reduktuar! Mistere të pazbuluara Shiko më të madhe

Mistere te pazbuluara

Grup autorësh BAO0149

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër do të vërë në provë zgjuarsinë dhe mendjemprehtësinë tënde! Provo aftësitë e tua hetuese përmes lojërave argëtuese logjik, inteligjente, vëzhguese dhe bëhu një dedektiv i vërtetë. Ti mund ta gjesh nëse je përgjigjur saktë, falë lapsit tënd elektronik.

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët30
ISBN978608237055

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër mëson si t’u dërgosh miqve të tu apo kujt të duash mesazhe të fshehta, që të mos i kuptojë askush. Të duhet vetëm të ushtrohesh pak me kodet kriptografike të librit: që nga kodi i Jul Çezarit, te kodet me zhvendosje dhe metodat zbavitëse të kodimit të bojskautëve. Ti mund ta gjesh nëse je përgjigjur saktë, falë lapsit tënd elektronik.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët30
ISBN978608237055
Titulli origjinalAlbas
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4 - 13 vjeç
StatusiI ri