Cmim i reduktuar! Anglishtja e re pa mundim me CD Shiko më të madhe

Anglishtja e re pa mundim me CD

Grup autorësh BUE006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ju dëshironi të mësoni pa mundim, anglishten e sotme, të domosdoshme dhe të frytshme? Këtë mundësi ua jep ky botim i ri anglishtes që shoqërohet me 3 CD dhe një libër të plotë, ku do të gjeni përgjigje për të gjitha gjërat që ju shqetësojnë në përvetësimin e gjuhës angleze.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789994339846

2 156 Lekë

-23%

2 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në fakt, parimi i të mësuarit që siguron suksesin e metodës sonë ASSIMIL është ai i përvetësimit intuitiv.

Kjo metodë ka të bëjë me frekuentimin e përditshëm në të folur dhe në të gjithë procesin e mësimit të gjuhës, për t’u familjarizuar me të, me fjalorin dhe gramatikën, të cilat përvetësohen hap pas hapi në mënyrë progresive.

Studimi që bëhet sipas kësaj metode përmban dy faza që dallohen lehtë: Faza pasive, gjatë së cilës ju krijohet mundësia “të thyeni” gjuhën e folur, duke lexuar, duke dëgjuar dhe përsëritur çdo mësim

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe571
ISBN9789994339846
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë