Fjalor shqip-kinezisht, kinezisht-shqip Shiko më të madhe

Fjalor shqip-kinezisht, kinezisht-shqip

Iljaz Spahiu MIN0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmbajtja dhe ndërtimi i këtij fjalori praktik është i thjeshtë dhe i ndarë në disa leksione bazë. Libri përmban edhe një fjalor të vogël me rreth 600 fjalë, në dy gjuhët shqip-kinezisht dhe kinezisht- shqip. Do t’ju shërbejë si një guidë mjaft praktike qoftë për turizëm, qoftë për biznes, pasi në të do të gjeni gati gjithë fjalorin dhe shprehjet që ju përdorni më dendur gjatë jetës së përditshme.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN978 99956 87 97 7

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe144
ISBN978 99956 87 97 7
Titulli origjinalMinerva
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat14 x 21