Anglishtja në praktikë Shiko më të madhe

Anglishtja ne praktike

Grup autorësh ISO0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Anglishtja nuk është më gjuhë e huaj!” dëgjon shpesh sot të flitet në çdo ambient. Kjo mjafton për të treguar sa shumë e domosdoshme për të gjithë është bërë sot njohja e anglishtes, një premisë për të patur mundësi për të komunikuar në nivel ndërkombëtar e për të patur sukses në të gjitha fushat.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education
ISBN9789928438676

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth përdorimit të librit

Ky është një libër referimi dhe jo vetëm një gramatikë e mirëfilltë e gjuhës angleze. Ai do të jetë i dobishëm ashtu si studentit që do të gjejë sesi duhet ta thotë apo shkruajë diçka, por edhe atij që ka bërë një gabim dhe dëshiron të verifikojë se si dhe ku ka gabuar, apo kërkon zgjidhje më të sakta për çështje të vështira gramatikore dhe leksikore. Për atë që do të studiojnë anglishten siç duhet, ky libër sjell një material tej mase konçiz dhe me informacione të plota për çdo aspekt të mësimit të saj. Një nga avantazhet e këtij teksti është se është ndërtuar për tu studiuar kudo, në çdo kohë, në shtëpi apo udhëtim, për tu konsultuar për pak minuta dhe me një efektivitet shumë të lartë praktik. Rruga më e mirë për ta gjetur një zë të caktuar është referimi në fund të këtij libri. Aty gjenden të gjithë zërat lehtësisht. Në hartimin e tekstit janë përdorur shkurtimet si më poshtë: GB: - anglishte britanike: US – anglishte amerikane.

Të dhëna

Faqe662
ISBN9789928438676
RedaktoriPAvllo Gjidede
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë