Pluhur fryme

Rovena Grishaj SP0036

New product

Përshkrim i shkurtër

Ashtu si Lao Tze, i cili për të takuar të vërtetën kërkoi të mërthente rrënjët e dritës, Rovena Grishaj kërkon të kapë, mbërthejë rrënjët e dhimbjes, e cila në këtë rast nuk është gjë tjetër veçse vetë drita, dhe pse në nënvetëdijen e saj ajo është më e vetëdijshme se nëse kjo do të ndodhtë, atij çasti e mbrapa dhimbja nuk do të ekzistojë. Me pak fjalë, autorja nuk arrin deri atje sa të bëjë “mëkatin” e madh të shkapërcejë dhimbjen, pra, të mbetet pa të

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928428790

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages144
ISBN9789928428790
RedaktoriAlbana Temali
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 20.5
I ri1