I ri Cmim i reduktuar! Pluhur fryme Shiko më të madhe

Pluhur fryme

Rovena Grishaj SP0036

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ashtu si Lao Tze, i cili për të takuar të vërtetën kërkoi të mërthente rrënjët e dritës, Rovena Grishaj kërkon të kapë, mbërthejë rrënjët e dhimbjes, e cila në këtë rast nuk është gjë tjetër veçse vetë drita, dhe pse në nënvetëdijen e saj ajo është më e vetëdijshme se nëse kjo do të ndodhtë, atij çasti e mbrapa dhimbja nuk do të ekzistojë. Me pak fjalë, autorja nuk arrin deri atje sa të bëjë “mëkatin” e madh të shkapërcejë dhimbjen, pra, të mbetet pa të

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928428790

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe144
ISBN9789928428790
RedaktoriAlbana Temali
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 20.5