Anemona View larger

Anemona

Kim Mehmeti NA0079

New product

Përshkrim i shkurtër

Tregime të zgjedhura

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN9789928234131

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Thanë për librin:

“Në disa shkrime për veprën letrare të shkrimtarit Kim Mehmetit kam shfaqur bindjen se proza tregimtare dhe romanore e tij është një vlerë artistike që do t’i rezistojë kohës dhe se do të mbetet vlerë e përhershme në trashëgiminë tonë shpirtërore dhe kulturore”.

                                                                                                                                  Ali Aliu

Data sheet

pages264
ISBN9789928234131
Shtëpia botueseNaimi
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri