Anemona Shiko më të madhe

Anemona

Kim Mehmeti NA0079

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tregime të zgjedhura

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN9789928234131

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Thanë për librin:

“Në disa shkrime për veprën letrare të shkrimtarit Kim Mehmetit kam shfaqur bindjen se proza tregimtare dhe romanore e tij është një vlerë artistike që do t’i rezistojë kohës dhe se do të mbetet vlerë e përhershme në trashëgiminë tonë shpirtërore dhe kulturore”.

                                                                                                                                  Ali Aliu

Të dhëna

Faqe264
ISBN9789928234131
Titulli origjinalNaimi
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri