Kim Mehmeti vepra I-IV

Kim Mehmeti LOG0181

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo vepër e Nexhatit Ibrahimit ngërthen shkrime, në të cilat ai trajton tematika të ndryshme për Islamin dhe ndjekësit e tij. Në të lexuesi do të gjejë informatcione të bollshme mbi Historikun e zhvillimit të grupimeve politike dhe fetare në Islam. Autori gjithashtu ndalet tek e ardhmja e Islamit dhe në atë se çfarë do ti ofronte Islami botës.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587153 I

6 120 Lekë

-15%

7 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages1078
ISBN9789989587153 I
Published year2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri